Menü
Alışveriş Sepetim

Media Converter

Media Converter

Marka: Dropsan Stok Kodu: DRP-GM
1000Mbps 1FO 1LAN Media Converter Gigabit Multi mod RTL Chipset with good quality power adapter 5v2a 550MT ..
1.162,22 TL
Vergiler Hariç:968,51 TL
Marka: Dropsan Stok Kodu: DRPGSM-MAMB
1000Mbps 1FO 1LAN half pcba and RTL Chipset with good quality power adapter 5v2a 20KM Gigabit Single mod..
2.324,43 TL
Vergiler Hariç:1.937,03 TL
DROPSAN FİBER ETHERNET SM MEDİA CONVERTER
Stok Sorunuz
Marka: Dropsan Stok Kodu: DRP-GS
1000Mbps 1FO 1LAN Media Converter Gigabit Single mod RTL Chipset with good quality power adapter 5v2a 20KM ..
1.162,22 TL
Vergiler Hariç:968,51 TL
Marka: NETLINK Stok Kodu: 355215
Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100/1000 Base-TX ve 100 Base-FXKonnektörler : RJ-45 ve Fiber SC 20SM : RJ-45 ve SC Konnektör (Single Mode)2MM : RJ-45 ve SC Konnektör (Multi Mode)LED : POWER (besleme), FDX/Col, FX Link/Act, TX Link/Act, Fx 100, TX 100Data Transfer Modu : 10/100/1000Mbp..
1.619,36 TL
Vergiler Hariç:1.349,46 TL
Marka: NETLINK Stok Kodu: HTB-1100S
Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100Base-TX ve 100Base-FXKonnektörler : RJ-45 ve Fiber SC 20SM : RJ-45 ve SC Konnektör (Single Mode)2MM : RJ-45 ve SC Konnektör (Multi Mode)LED : POWER (besleme), FDX/Col, FX Link/Act, TX Link/Act, Fx 100, TX 100Data Transfer Modu : 10/100MbpsDuplex Modu..
1.278,44 TL
Vergiler Hariç:1.065,37 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bildirim
Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.