Menü
Alışveriş Sepetim
DROPSAN ile bir adım önde...
ARADIĞINIZ TEKNOLOJİ PARMAKLARINIZIN UCUNDA !
Teknolojinin sanatla etkileşimi
...daha hızlı, daha güvenli.
Marka: Ruijie Stok Kodu: 205890
Ruijie Reyee Serisi RG-EAP602, yüksek performanslı bir dış ortam heryönlü Kablosuz Erişim Noktasıdır(Access Point).  Villalar, köyler, parklar, p..
3.637,19 TL
Vergiler Hariç:3.082,37 TL
Marka: Cisco Stok Kodu: 610563
Cisco 802.11a / g / n Sabit Birleşik AP; Int Karınca; ETSI Cfg'si. Veri aktarım hızı (maksimum): 54 Mb / sn. Frekans bandı: 2.4/5 GHz, Kablosuz teknol..
2.204,36 TL
Vergiler Hariç:1.868,10 TL
Marka: NETLINK Stok Kodu: 900914
CAT 6a KeyStone RJ45 Jack, UTP unshielded, Insulation displacement connector, cable fixing with rotating button, Connectors have TIA 568A/B colour cod..
27,55 TL
Vergiler Hariç:23,35 TL
Marka: FİBERNETİM Stok Kodu: 225341
SC/ST/FC konnektör ve adaptör temizlemeAlkolsüz500'den fazla konnektör ve adaptör temizleme​..
1.432,83 TL
Vergiler Hariç:1.214,27 TL
DVP-740 Fiber Optik Ek Cihazı DVP-740 Fiber Optik Ek Cihazı
Özel Ürün
Marka: NETLINK Stok Kodu: DVP-740
Fiber Optik Kablo Sonlandırma F/O ağ kurulumlarında çok düşük ek kaybı, kısa ek süresi sayesinde yüksek performans ve zaman tasarrufu sağlar.SM ,..
49.598,06 TL
Vergiler Hariç:42.032,25 TL
Marka: FİBERNETİM Stok Kodu: Drp-Ez-45
Standart 8P8C dizaynTüm RJ45 CAT5/CAT6 network bağlantılarına uygunEZ RJ45 Soket - EZ RJ45 Sıkma pensesi ile uyumluUTP Korumasız KonnektörMalzeme: Pol..
308,61 TL
Vergiler Hariç:261,53 TL
Marka: Dropsan Stok Kodu: 244945
RJ45 jack içinİdeal sıkıştırma kuvvetini uygulayacak şekilde tasarlanmışÇok fonksiyonluKarbon Çelik MaddePratik kullanışlıTemiz kesimSıkma, sıyırma ve..
771,53 TL
Vergiler Hariç:653,84 TL
Marka: NETLINK Stok Kodu: 452315
NETLINK U6KLBKJ-BK UTP CAT6 KELEBEK TİP KEYSTONE JACK BLACKCAT 6 250Mhz (EN 50173-1:2007 ve ANSI/TIA/EIA-568-B.2-1)Kablolama Şekli T568A & T568BYe..
33,07 TL
Vergiler Hariç:28,02 TL
Marka: NETLINK Stok Kodu: 256370
Netlink NTL-SX-MM-C 1.25G/850nm/MM550M 1000BASE-SX Multi-Mode Fiber Optik SFP Gbic Modül1-port 1000Base-SX modlu fiber optik kablo ile SFP modülü, 3.3..
551,09 TL
Vergiler Hariç:467,03 TL
Marka: NETLINK Stok Kodu: 355215
Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100/1000 Base-TX ve 100 Base-FXKonnektörler : RJ-45 ve Fiber SC 20SM : RJ-45 ve SC Konnektör (Single Mo..
837,66 TL
Vergiler Hariç:709,88 TL
Marka: NETLINK Stok Kodu: HTB-1100S
Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100Base-TX ve 100Base-FXKonnektörler : RJ-45 ve Fiber SC 20SM : RJ-45 ve SC Konnektör (Single Mode)2MM ..
661,31 TL
Vergiler Hariç:560,43 TL
Marka: FİBERNETİM Stok Kodu: DRP55
FIBER4U provides the broadest choce of pigtails including SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ with Ultra-Polished (UPC), Angle-Polished (APC) or other polish ..
17,41 TL
Vergiler Hariç:14,76 TL
Marka: FİBERNETİM Stok Kodu: DRP54
FIBER4U provides the broadest choce of pigtails including SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ with Ultra-Polished (UPC), Angle-Polished (APC) or other polish ..
16,97 TL
Vergiler Hariç:14,38 TL
Marka: FİBERNETİM Stok Kodu: 878736
Dalga Boyu      1310nm/1550nmKablo Tipi      SMF PigtailKonnektör Tipi  SCFiber Tipi      Simplex - ..
17,63 TL
Vergiler Hariç:14,94 TL
Marka: FİBERNETİM Stok Kodu: 137127
Dalga Boyu      1310nm/1550nmKablo Tipi      SMF PigtailKonnektör Tipi  SCFiber Tipi      Simplex - ..
<