Menü
Alışveriş Sepetim

Konnektörler

KONNEKTÖRLER

LC/APC SM DX 2.0 MM Single Mode Konnektör
Fiyat Sorunuz
Stok Kodu: DRP45
ÜRÜN ÖZELLİKLERİYüksek Mekanik DayanıklılıkTek parça tasarımı, hızlı ve kolay montajİtip takılan, çekildiğinde çıkan konnektör..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Stok Kodu: DRP41
ÜRÜN ÖZELLİKLERİStandart SC konnektörleri ile uyumluSaha Yüklenebilir, uygun maliyetli, kullanıcı dostuPC, APC opsiyonel parlatmaElektrik gerekli değildirFTTH kablosu, fiber optik kablo isteğe bağlıGüvenilir dayanıklı ve üstün optik performansDüşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybıStabil özell..
66,75 TL
Vergiler Hariç:56,57 TL
SC/APC SM DX 0.9MM Single Mode Konnektör
Fiyat Sorunuz
Stok Kodu: DRP44
ÜRÜN ÖZELLİKLERİYüksek Mekanik DayanıklılıkTek parça tasarımı, hızlı ve kolay montajİtip takılan, çekildiğinde çıkan konnektör..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
SC/APC SM DX 2.0MM Single Mode Konnektör
Fiyat Sorunuz
Stok Kodu: DRP43
ÜRÜN ÖZELLİKLERİYüksek Mekanik DayanıklılıkTek parça tasarımı, hızlı ve kolay montajİtip takılan, çekildiğinde çıkan konnektör..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
SC/APC SM DX 3.0MM Single Mode Konnektör
Fiyat Sorunuz
Stok Kodu: DRP42
ÜRÜN ÖZELLİKLERİYüksek Mekanik DayanıklılıkTek parça tasarımı, hızlı ve kolay montajİtip takılan, çekildiğinde çıkan konnektör..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Stok Kodu: DRP39
ÜRÜN ÖZELLİKLERİStandart SC konnektörleri ile uyumluSaha Yüklenebilir, uygun maliyetli, kullanıcı dostuElektrik gerekli değildirFTTH kablosu, fiber optik kablo isteğe bağlıGüvenilir dayanıklı ve üstün optik performansDüşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybıStabil özellik ve yüksek güvenilirlikM..
66,75 TL
Vergiler Hariç:56,57 TL
Stok Kodu: DRP40
ÜRÜN ÖZELLİKLERİStandart SC konnektörleri ile uyumluSaha Yüklenebilir, uygun maliyetli, kullanıcı dostuElektrik gerekli değildirFTTH kablosu, fiber optik kablo isteğe bağlıGüvenilir dayanıklı ve üstün optik performansDüşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybıStabil özellik ve yüksek güvenilirlikM..
66,75 TL
Vergiler Hariç:56,57 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Bildirim
Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.