Menü
Alışveriş Sepetim

Netlink NTL-SX-MM-C Multi Mode SFP Gbic Modül

Netlink NTL-SX-MM-C Multi Mode SFP Gbic Modül
Netlink NTL-SX-MM-C Multi Mode SFP Gbic Modül
Netlink NTL-SX-MM-C Multi Mode SFP Gbic Modül
Netlink NTL-SX-MM-C Multi Mode SFP Gbic Modül
Netlink NTL-SX-MM-C Multi Mode SFP Gbic Modül
Netlink NTL-SX-MM-C Multi Mode SFP Gbic Modül

Netlink NTL-SX-MM-C 1.25G/850nm/MM550M 1000BASE-SX Multi-Mode Fiber Optik SFP Gbic Modül

1-port 1000Base-SX modlu fiber optik kablo ile SFP modülü, 3.3V (Maksimum 550 m)

 Genel Özellikler:

Çolu-mod Fiber Modül (550 m)

- 1000BASE-SX port (IEEE 802.3z standardı)

- Dupleks LC konnektör 

- Tam çift yönlün çalışma

- 802.3x akış kontrol desteği

- Dalga Boyu: 850 nm

- Güç: 3.3V

- Çalışırken sökülüp takılabilme

- Sınıf 1 lazer ürünü EN 60825-1 ile uyumludur

- TTL sinyal göstergesi


Fiziksel Özellikler

3.3V

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: netlink , ntl-sx-mm-c , multi , mode , sfp , gbic , modül , gigabit
Bildirim
Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.