Menü
Alışveriş Sepetim

Simplex SC/APC 9/125 OS2 Single Mode Fiber Optik Pigtail - 1 Metre

Simplex SC/APC 9/125 OS2 Single Mode Fiber Optik Pigtail - 1 Metre
Simplex SC/APC 9/125 OS2 Single Mode Fiber Optik Pigtail - 1 Metre
Simplex SC/APC 9/125 OS2 Single Mode Fiber Optik Pigtail - 1 Metre
Simplex SC/APC 9/125 OS2 Single Mode Fiber Optik Pigtail - 1 Metre
Simplex SC/APC 9/125 OS2 Single Mode Fiber Optik Pigtail - 1 Metre
ÇOK SATAN ÜRÜN
İncelediğiniz ürün müşterilerimiz tarafından en çok satın alınan ürünler arasında yer almaktadır.
  • Stok: Stokta Var
  • Stok Kodu: 878736
Satılan Ürün Miktarı: 2
Ürün İncelemesi: 2992
17,80 TL
Vergiler Hariç: 15,09 TL

Dalga Boyu      1310nm/1550nm

Kablo Tipi      SMF Pigtail

Konnektör Tipi  SC

Fiber Tipi      Simplex - Tek kıl

Fiber Mode      9/125μm (OS2)

Polish          APC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Bildirim
Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.